| |

Dámské dioptrické brýle

OPTIK STUDIO Švarc Plzeň - dámské brýleDioptrické brýle korigují oční vadu a poskytují komfort vidění. Potřebujete brýle na dálku, na blízko nebo multifokální?

Objednejte se na měření zraku - bez čekání a se zárukou. Poskytujeme záruku na přesné měření zraku naším kvalifikovaným optometristou registrovaným u Ministerstva zdravotnictví ČR. 

Objednat měření zraku

 

Značky brýlových obrub

OPTIK STUDIO pana Josefa Švarce v Plzni je partnerem těch nejlepších. Nabízíme brýle pro ženy a dívky od nejrenomovanějších firem na trhu, jako jsou Oxibis, Claudia Schiffer, Lacoste, Calvin Klein, Mono, Silhouette, Esprit, Brendl, Porsche Design, Rodenstock, Mexx, Black Fin, Dilem, Vogue, Ray-Ban, ReserveSover, Michael Keyr nebo Roxy.

 

Brýlové čočky

Dioptrické brýle se neobejdnou bez brýlových čoček/skel. Existuje velká řada možností materiálů, povrchových úprav, tlouštky, zabarvení. OPTIK STUDIO spolupracuje se společností Essilor, jejíž brýlové čočky uspokojí každého zákazníka.

Stavíme spokojenost zákazníka na první místo, proto jako základní nabízíme kvalitní brýlová skla s extra tvrzením, antireflexní úpravou a UV filtrem, který absorbuje 99% UV záření. Z dalších možností Vám naši oční optici a optometristé pomohou vybrat ty nejlepší právě pro Vás a Váš životní styl.

 

OPTIK STUDIO Švarc Plzeň - dioptrické brýleMateriál brýlových čoček

Plastové čočkyvýhodou je především lehkost a bezpečnost. Pro svou odolnost jsou vhodné na sport a do dětských brýlí. Jejich nevýhodou je snadnější poškrábání. Tomu však lze předejít zvolením vhodné ochranné vrstvy. Při vyšších dioptrických hodnotách můžeme zvýšit estetičnost volbou plastové čočky v tenčeném provedení.

Minerální čočkyjsou vhodné do prašného prostřední pro svoji odolnost proti poškrábání. Jsou však oproti plastovým čočkám těžší a snáze se rozbijí. Proto je nedoporučujeme do brýlí na sport a pro děti.

Polykarbonátové čočky - varianta dioptrických čoček vhodných na sport a pro děti. Jsou lehké, extra pevné a odolné.

Trivex - pružné brýlové čočky odolné proti nárazu a vyššímu tlaku.

 

Povrchové úpravy:

Tvrzená vrstva - povrch čočky je odolnější proti poškrábání
Antireflexní vrstva - umožňuje maximální propustnost světla a odstraňuje nežádoucí odrazy a odlesky na přední i zadní ploše čoček
Hydrofobní vrstva - zabraňuje kapkám vody udržet se povrchu čoček a zajišťuje jejich snadnější čištění
Antistatická vrstva - odpuzuje prachové částice
Adhezivní vrstva - zajišťuje dokonalou přilnavost antireflexních vrstev

 


OPTIK STUDIO Švarc Plzeň - dámské dioptrické brýleTloušťka brýlových čoček

Tenká čočka - tenčené brýlové čočky s indexem 1,6: o 20% lehčí a tenčí než čočky standardní. Jsou pevnější a jsou proto vhodné zejména pro poloobruby a bezrámečkové brýle.

Extra tenká čočka - brýlové čočky s indexem 1,67: o 35% tenčí a 30% lehčí než standardní skla s indexem 1,5.  Nejsou tolik  vypouklé a mají lepší optické vlastnosti - na okrajích nezkreslují obraz a nezpůsobují zvětšování očí za brýlemi.

Ultra tenká brýlová čočka - brýlové čočky s indexem 1,74: jsou až o 40% tenčí a o 50% lehčí než standardní brýlové čočky s indexem 1,5.

 

Barva brýlových čoček

Čiré dioptrické brýlové čočky

Sluneční dioptrické brýlové čočky - sluneční brýlové čočky s dioptriemi dodáváme se základním tvrzením a kvalitním 100% UV filtrem. Získáte tak komfortní dioptrické brýle do pěkného počasí.

Samozabarvovací dioptrické brýlové čočky - samozabarvovací dioptrické čočky poskytují 100% ochranu před UV zářením a reagují na světelné podmínky a podle intenzity slunečního záření se zabarvují. U běžných samozabarvovacích brýlových čoček zůstává zbytkové zbarvení 9% a na slunečním světle se zabarvení zvýší až na 70%. 

Přijďte k nám a uvidíte!