| |

Eye Drive

Eye Drive - brýlové čočky pro řidiče

Představujeme vám nové brýlové čočky EyeDrive vyvinuté speciálně pro řidiče. Jejich výhody jsou zásadní  – bezpečnější jízda a odpočinek očí při řízení automobilu. Kombinace inovativního designu a nové antireflexní technologie přináší méně oslnění a vidění bez námahy.

EyeDrive® s technologií Reflect Control je inovací srovnatelnou s vývojem elektrických vozidel v automobilovém průmyslu. Tento zcela nový segment byl speciálně navržen pro jasné vidění bez námahy přes den i v noci – perfektní řešení pro všechny řidiče. Všude, kde brýlové čočky s antireflexní povrchovou úpravou narazí na své hranice, dokazuje EyeDrive® své výjimečné kvality, a to zejména v noci nebo za špatného počasí. EyeDrive® splňuje potřebu každého řidiče a to i v případě, že řidič nenosí brýle s dioptrickými hodnotami.

Inovace pro den i noc

EyeDrive® snižuje pocit oslnění, zajišťuje ostrý obraz a široké zorné pole – po celý den. Pro všechny, kteří tráví hodně času na cestách, je EyeDrive® ideálním řešením: jako perfektní druhé brýle na řízení nebo ideální první brýle pro celodenní použití, zejména u nových nositelů

EyeDrive® přesvědčí o svých unikátních kvalitách zákazníky všech věkových skupin.

Pro koho jsou ideální?

Váš zákazník EyeDrive® snadno pochopí, protože téměř každý dobře zná nepříjemný pocit zhoršeného vidění za volantem. Jde o ideální řešení buď jako dokonalý druhý pár pro řízení vozu, nebo jako skvělé jediné řešení pro každodenní použití.

Eye Drive - brýlové čočky pro řidiče  Eye Drive - brýlové čočky pro řidiče

 

Přijďte k nám a uvidíte!