| |

8 důvodů proč se přijít poradit do OPTIK STUDIA

 

OPTIK STUDIO Švarc Plzeň - měření zraku

1. Prémiová péče o Váš zrak

Náš optometrista je registrován Ministerstvem zdravotnictví ČR a je plně akreditován ke svému povolání. V průběhu své kariéry absolvují optometristé kontinuální vzdělávání, které zajistí jejich kvalifikovanost, odbornost a nejnovější poznatky v oboru optometrie a péče o zákazníka. 

 

2. 100% záruka kvality

Díky kvalifikovanosti našeho týmu a nejmodernějším optickým přístrojům Vám dáváme 100 % záruku naměřených dioptrií

 

3. Vynikající kolekce brýlových obrub

Přijďte do OPTIK STUDIA na Klatovské 26 v Plzni (u Masarykova náměstí) a najdete u nás výběr z designových kolekcí světových značek nejvyšší kvality. Znamenitý výběr nabízíme také ve střední a nižší cenové relaci brýlových obrub

 

OPTIK STUDIO Švarc Plzeň - dětská optika4. Největší dětská optika v Plzni

Pro Vaše ratolesti máme na Klatovské 26 největší dětskou optiku v Plzni. Vyberete si z obrub pro batolata od 1 roku po obruby pro náctileté. Kvalitní, bezpečné a cenově dostupné brýlové obruby, brýlové čočky i příslušenství. Děti si mohou zkrátit čas v našem dětském koutku

 

5. Zkušený a příjemný tým

Naši zaměstnanci jsou tu pro Vás, aby Vám pomohli s výběrem těch pravých brýlí pro Vás. Rádi Vám poradíme s výběrem brýlových obrub, brýlových čoček a různých povrchových úprav tak, aby Vám brýle skvěle sloužily, ať máte jakýkoliv životní styl. 

 

OPTIK STUDIO Švarc Plzeň - tým

6. Nezávislá rodinná firma s tradicí

OPTIK STUDIO pana Josefa Švarce je rodinná firma působící v Plzni od roku 1994. Pokud jde o Váš zrak vždy Vám poradíme to, co je nejlepší pro Vás, ne to, co řetězec či mateřská firma stanoví jako nadnárodní cíl. Poctivá optika bez marketingových triků. 

 

7. Otevírací doba i pro časově vytížené

Máme pro Vás otevřeno od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00.
Ve středu od 8:00 až do 20:00, abyste se u nás mohli porozhlédnout i po práci.
V sobotu můžeme otevřít jen pro Vás na objednání. Zavolejte nám.

 

8. Skvělě vybavená prodejna blízko centra Plzně

Naše prodejna na Klatovské 26 otevřená od listopadu 2015 Vám nabízí komfortní prostory a špičkově vybavené měřící centrum. Vše na dosah ruky pěšky či plzeňskou MHD. Parkování je dostupné v přilehlých ulicích okolo Masarykova náměstí. 

OPTIK STUDIO Švarc Plzeň

 

Přijďte k nám a uvidíte!